Mecz Liverpool – Manchester City – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Liverpool – Manchester City.

Jednym z najciekawszych spotkań w 28 kolejce angielskiej Premiere League jest mecz pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem City. Sprawdź, gdzie oglądać w telewizji i internecie.

Liverpool – Manchester City – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Liverpool – Manchester City rozpocznie się dzisiaj, 10 marca o godzinie 16:30. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna w serwisie Viaplay. Chcąc oglądać mecz w telewizji, musisz pobrać odpowiednią aplikację, która dostępna jest w większości systemów smart.

Liverpool – Manchester City– gdzie oglądać w telewizji?

Jeśli chcesz oglądać mecz na komputerze, laptopie czy smartfonie, masz taką możliwość. Wystarczy wejść na stronę Viaplay lub pobrać odpowiednią aplikację.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.