Mecz Lazio – Juventus – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Lazio – Juventus.

W 30 kolejce włoskiej Serie A jednym z najciekawszych spotkań jest zdecydowanie starcie pomiędzy Lazio i Juventusem. Gdzie można oglądać mecz w telewizji i internecie?

Lazio – Juventus – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Lazio – Juventus rozpocznie się dzisiaj, 30 marca o godzinie 18:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1.

Lazio – Juventus – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie możesz lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo z meczy Lazio – Juventus dostępna będzie na platformie Eleven Sports. Miesięczny koszt to 15,90 zł.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.