Kompania Braci – dostaniemy 2 sezon? Czy Netflix wskrzesi kultowy serial?

Kompania Braci to jeden z najlepiej ocenianych seriali w historii takich serwisów jak Filmweb czy Imdb. W ostatnim czasie produkcja trafiła na popularną platformę streamingową Netflix, gdzie powtórzyła sukces odniesiony wcześniej w serwisie HBO MAX.

Tytuł jest obecnie na piątym miejscu wśród najchętniej oglądanych seriali przez polskich użytkowników. Główne role w Kompani Braci ogrywają tacy aktorzy jak Damian Lewis (występował także w Billions oraz Once Upon a Time in Hoolywood), Dale Dye (znany także z filmu Szeregowiec Ryan), Ron Livingston (kojarzony z Zakazanego Imperium oraz Obecności) czy David Schwimmer (rozpoznawalny głównie dzięki roli w serialu Friends, ale ma za sobą także genialną kreację w American Cime Story).

Kompania Braci – dostaniemy 2 sezon?

Kopania Braci

Kompania Braci to serial, który zadebiutował na ekranach w 2001 roku. Produkcja otrzymała jeden sezon (składający się z 10 odcinków), a obecnie można ją obejrzeć zarówno w serwisie Netflix, jak i na HBO MAX. Dla widzów liczących na kolejną część tytułu mam jedną złą wiadomość oraz dwie dobre. Zacznę od złej, ponieważ powstanie bezpośredniej kontynuacji serialu jest praktycznie niemożliwe. Zdjęcia do Kompani Braci zakończyły się lata temu, a jej twórcy rozpoczęli już nowe projekty.

Ta informacji jest natomiast wstępem do zdecydowanie bardziej pozytywnych wiadomości. Fani mogą bowiem liczyć na inne wojenne produkcje, w których powstaniu swój udział miały osoby zaangażowane w Kompanie Braci. Mowa przede wszystkim o serialu Pacyfik, dostępnym do obejrzenia na platformie Netflix, oraz Masters of Air, który najprawdopodobniej zadebiutuje na ekranach jeszcze w tym roku.