Nie wierzysz, że kolejne aktualizacje Apple wniosą coś nowego? Zaufaj iPad Pro 11″ i jego nieposzlakowanej opinii – teraz w cenie, na którą Steve Jobs z pewnością by się nie zgodził!

Stylowy, prestiżowy, a do tego w super cenie! Najlepsze z dotychczasowych ofert bledną przy tej propozycji na najbardziej pożądany iPad od Apple! Zobacz jakie możliwości daje superszybkie łącze i zaawansowany wyświetlacz w najdoskonalszym Pro 11″!

Choć Apple nieustannie wprowadza w swoich urządzeniach kolejne ulepszenia, a na rynku pojawiają się coraz to nowe odsłony najbardziej rozpoznawalnych modeli marki, nie brak w sprzedaży urządzeń wcześniejszych generacji. Nic w tym dziwnego. Poczucie prestiżu, z jakim wiąże się posiadanie produktu wydanego przez amerykańskiego producenta, sprawia, że nawet nieco starsze egzemplarze nieustanie cieszą się zainteresowaniem.

iPad Apple zawsze się liczy!

Otwartość użytkowników na możliwość posiadania wcześniejszych odsłon flagowych urządzeń od Apple to dla wielu szansa na pozyskanie nowego fabrycznie sprzętu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zwłaszcza że dziś już doskonale wiemy, że najnowszy wcale nie musi oznaczać najlepszy, a zmiany w obrębie bardzo dobrze ocenianego sprzętu rzadko wnoszą rzeczywiście zmiany na lepsze. Tak naprawdę to, który z zaprezentowanych na przestrzeni lat sprzętów będzie trafnym wyborem, zależy tylko i wyłącznie od samego użytkownika i jego osobistych preferencji.

Czego by jednak nie powiedzieć, Apple i jego jabłkowa odmiana tabletu liczą się w świecie i możemy założyć, że zawsze liczyć się będą. Niezależnie więc od tego, czy wybieramy model z najnowszej kolekcji, czy jego nieco starszą wersję, korzystanie z urządzeń amerykańskiego giganta zawsze wiąże się z pewnego rodzaju przyjemną fascynacją. Jeśli więc marzy Ci się 11-calowy ekran o niezwykłej głębi, doskonałym odwzorowaniu barw i ruchu, ubrany w nowoczesny, elegancki i zawsze rozpoznawalny design, wiedz, że lepiej trafić nie mogłeś.

apple ipad-pro

iPad Pro 11″ od Apple

Zastanawiasz się, dlaczego akurat iPad Pro 11″ 2022 2TB Wi-Fi w kolorze Space Grey zasłużył sobie na tak przychylne opinie użytkowników i dlaczego warto po niego sięgnąć? Dla wielu odpowiedzią na to pytanie będzie przede wszystkim już sam fakt pochodzenia urządzenia z amerykańskiej pracowni, my jednak przyjrzymy się uchodzącemu za najlepszy tego typu sprzęt modelowi nieco bliżej.

Apple iPad Pro 11″ 2022 2TB Wi-Fi

Apple iPad Pro 11″ to, jak zapewnia producent, produkt charakteryzujący się wysoką wydajnością. Niezawodność urządzenia zapewnić ma ośmiordzeniowy procesor, pozwalający na jednoczesne wykonywanie kilku zadań bez widocznych zakłóceń. To również pewność płynnego odtwarzania filmów Full HD, błyskawicznego ściągania plików czy niezaburzonego żadną awarią przeglądania stron internetowych.

Wyposażone w 12 Mpx aparat urządzenie od Apple pomoże w uchwyceniu każdej chwili, a nagrywane w jakości Ultra HD 4K video pozostaną doskonałą pamiątką na długie lata. Szybki transfer danych zapewnia port USB-C. O najlepsze wrażenia podczas użytkowania iPada 11″ Pro zadbać ma matryca Liquid Retina, powłoka antyodblaskowa oraz technologie takie jak ProMotion i True Tone.

ipad-pro-11 apple

Dla tych, którzy urządzenie od Apple chcą wykorzystywać w działaniach twórczych czy biurowych, przydatnym akcesorium kompatybilnym z tym modelem okaże się Apple Pencil gen.2. Zaletą będzie tu również budowa urządzenia, która pozwala mu na zachowanie niewielkiej wagi równej 466 gramów.

Aktualnie najkorzystniejszą, znacznie niższą w stosunku do pozostałych na rynku ofertę, znajdziesz na stronie sklepu w cenie 8129,99 złotych!

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhona lub iPada, zapraszamy do naszego wpisu dotyczącego aplikacji dla urządzeń Apple.