Imaginary (Urojenie) – gdzie obejrzeć nowy horror od Blumhouse?

Nowy horror od Blumhouse już jest. Zapowiedzi nie pozostawiają złudzeń. To będzie seans pełen krwi i emocji. Sprawdź, gdzie obejrzeć Imaginary (Urojenie).

Ludzie od zawsze fascynowali się tym, co tajemnicze, mroczne i niedostępne. Od opowieści o potworach zamieszkujących głębie oceanów, przez legendy o zjawach nawiedzających stare zamczyska, po najgłębszą otchłań ludzkiej psychiki. Jednak najstraszniejsze wydaje się to, co jest nam bliskie. A jeśli zestawimy to z postacią dziecka, przerażenie może sięgać zenitu. Właśnie te emocje i niepokoje będziemy mogli zobaczyć w horrorze Imaginary (pol. Urojenie) w reżyserii Jeffa Wadlowa.

O czym będzie film Imaginary?

Chauncey jest zwyczajnym pluszowym misiem, który przed laty był ulubioną zabawką małej Jessici. Wtedy czuł się potrzebny i kochany, ponieważ przynosił szczęście dziewczynce. Po latach, kiedy jest już dorosła, kobieta wraca do rodzinnego domu wraz ze swoją córką. Alice znajduje misia gdzieś wśród innych zabawek porzuconych w piwnicy. Szybko miś staje się jej ulubioną zabawką. Jessica jednak szybko zauważa, że zachowanie jej córki bardzo się zmieniło. Dziewczynka twierdzi, że Chauncey wyznacza jej zadania, które mają na celu udowodnienie ich przyjaźni. Podczas jednego z nich Alice mocno się kaleczy. Kobieta postanawia schować misia, aby więcej nie zagrażał bezpieczeństwu jej córki. Chauncey jednak nie po to czekał tyle lat, aby znów poczuć się potrzebny, aby teraz stać się śmieciem, który należy wyrzucić. Zemsta wisi w powietrzu…

Obsada

W filmie Imaginary występują m.in.:

  • DeWanda Wise
  • Tom Payne
  • Betty Buckley
  • Veronica Falcon
  • Pyper Braun
  • Dane LiLiegro
  • Taegen Burns
  • Matthew Sato

Kiedy premiera?

Polska premiera filmu Imaginary zaplanowana jest na 15 marca 2024 roku.

Gdzie oglądać?

Od dnia premiery Imaginary jest dostępne jedynie w kinach. Seanse odbędą się w takich sieciach jak Multikino, Cinema City czy Helios. Bilety będzie można kupić także w mniejszych kinach studyjnych w całej Polsce.