Ginny i Georgia 3 sezon – kiedy na Netflix, obsada, fabuła. Co już wiemy o kontynuacji?

Sprawdź, co wiemy na temat 3 sezonu serialu Giny i Georgia.

W styczniu 2023 roku mieliśmy okazję obejrzeć 2 sezon serialu Ginny i Georgia. Twórcy kolejny raz nie zawiedli, i oglądając finałowy odcinek, byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń, które pozostawiły po sobie mnóstwo pytań. Na szczęście to jeszcze nie koniec, ponieważ Netflix ogłosił, że powstanie 3, a nawet 4 sezon opowieści. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat produkcji? Jesteś w dobrym miejscu.

O czym jest serial Ginny i Georgia?

Georgia to trzydziestoletnia seksowna i energiczna kobieta, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Jej 15-letnia córka, Ginny, często czuje się bardziej dojrzała niż swoja matka. Po wielu latach tułania się po różnych miejscach i ciągłej próbie uciekania przed rzeczywistością osiedlają się w małym miasteczku w Nowej Anglii. Teraz najważniejsza jest przyszłość Ginny. Tym razem jej matka jednak nie podejmie kolejnej próby ucieczki, a postanowi walczyć.

W finale 2 sezonu twórcy postawili widzów przed bardzo ważnym pytaniem. Co stanie się z Georgią. W ostatnich scenach bohaterka została aresztowana przez policję pod zarzutem morderstwa i zabrana radiowozem na komisariat. Co stanie się dalej. Prawdopodobnie właśnie to będzie główną osią fabuły w nadchodzącym sezonie.

Obsada

W serialu Ginny i Georgia występują m.in.:

  • Antonia Gentry
  • Brianne Howey
  • Katie Douglas
  • Felix Mallard
  • Diesel La Torraca
  • Jennifer Robertson
  • Sara Waisglass
  • Scott Porter
  • Raymond Ablack

Kiedy premiera 3 sezonu?

Przerwa pomiędzy dwoma pierwszymi sezonami serialu Ginny i Georgia wynosiła dwa lata. Możemy się spodziewać, że w przypadku nadchodzącej serii będzie podobnie. Mówi się, że zdjęcia do 3 sezonu rozpoczną się w kwietniu tego roku w Toronto. Może to oznaczać, że najwcześniejszą datą premiery nowych odcinków będzie wiosna 2025 roku. Tym bardziej, że Netflix nie uwzględnił produkcji w harmonogramie najważniejszych premier na 2024 rok.

Ile będzie odcinków?

Aktualnie na platformie Netflix znajduje się 20 odcinków serialu Ginny i Georgia. Stanowi to łącznie dwa sezony opowieści. Możemy się więc spodziewać, że w przypadku 3 serii twórcy pójdą podobną drogą i udostępnią nam 10 odcinków.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.