Ghost of Tsushima na PC. Gdzie kupić grę?

Sprawdź, gdzie możesz kupić grę Ghost of Tsushima w wersji na PC.

Gra Ghost of Tsushima była do tej pory dostępna jedynie na konsolach PS4 i PS5. To się jednak zmienia, ponieważ już 16 maja będą mogli w nią zagrać również posiadacze komputerów osobistych.

Ghost of Tsushima zabiera nas do 1274 roku na tereny feudalnej Japonii. Wcielamy się tutaj w samuraja imieniem Jin Sakai. Naszym zadaniem jest powstrzymanie mongolskich najeźdźców po tym, jak zaatakowali tytułową wyspę Tsushima, co skutkowało śmiercią większości mieszkańców.

Ghost of Tsushima to przygodowa gra akcji, gdzie świat obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Gra daje nam do dyspozycji duży, otwarty świat, który możemy eksplorować pieszo lub wykorzystując do tego konia. Podczas rozgrywki czeka nas także sporo walki. Możemy korzystać z odmiennych styli, w zależności od przeciwnika, jaki staje nam na drodze.

Gdzie kupić Ghost of Tsushima na PC?

Gra Ghost of Tsushima na PC w wersji Director’s Cut dostępna jest na platformach cyfrowych:

Zakup gry w przedsprzedaży wiąże się z kilkoma dodatkowymi elementami, które możemy wykorzystać w grze:

  • koń w trybie Nowa Gra+
  • ubranie Wędrowca
  • barwnik do Zniszczonego Pancerza ze sklepu Baku
  • ubranie Mistrza Łucznictwa (za powiązanie konta Steam z PSN)
  • talizman Psiej Rekrutacji (za powiązanie konta Steam z PSN)

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.