Emily w Paryżu sezon 4 – kiedy premiera na Netflix, ile odcinków, obsada. Wszystko, co musisz wiedzieć o serialu

Sprawdź najważniejsze informacje na temat 4 sezonu serialu Emily w Paryżu.

W grudniu 2022 roku mieliśmy okazję obejrzeć 3 sezon serialu Emily w Paryżu. Tak, jak mogliśmy się spodziewać, zakończył się on sporym cliffhangerem i wiele osób z niecierpliwością czeka na kolejne przygody Emily Cooper. Kolejne sezony pojawiały się na platformie Netflix w okresie świątecznym rok po roku. Niestety te Święta będą inne, ponieważ nie ma szans na to, aby serial ukazał się tak szybko. Wiemy jednak już co nieco na temat produkcji kolejnych odcinków.

O czym jest Emily w Paryżu?

Serial opowiada historię Emily Cooper, która jako dyrektorka ds. marketingu w agencji w Chicago otrzymuje możliwość przeniesienia się na jakiś czas do Paryża. Dla Emily to spełnienie marzeń i długo nie myśli nad decyzją. Jej zadaniem na miejscu jest opracowanie strategii działań w mediach społecznościowych dla luksusowej agencji marketingowej, którą przejęła jej firma. Poza zawodowymi wyzwaniami czekają ją także ekscytujące przygody, poznawanie miasta, nowych ludzi, sympatie oraz miłość.

Twórcy w finale 3 sezonu pozostawili nas z wielkim cliffhangerem. Wydarzenia, które miały tutaj miejsce na pewno będą główną osią fabularną dla 4 serii.

Obsada

W serialu Emily w Paryżu występują m.in.:

  • Lilly Collins
  • Philipine Leroy-Beaulieu
  • Ashley Park
  • Samuel Arnold
  • Bruno Gouery
  • Lucas Bravo
  • Camille Razat
  • William Abadie
  • Lucien Laviscount

Kiedy premiera?

Na premierę 4 sezonu serialu Emily w Paryżu przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Aktualnie wiadomo, że po strajku scenarzystów i aktorów w Hollywood, zdjęcia do produkcji ruszą dopiero początkiem 2024 roku. Twórcy chcą się wyrobić w ten sposób przed Igrzyskami Olimpijskimi. Przez sportowe wydarzenie od czerwca do września następnego roku. Zmianie ulegnie także studio, w którym kręcono sceny wewnętrzne.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to być może premiery doczekamy się nawet końcem 2024 roku. Na to, aby wyrokować, jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie. Oczywiście wszystkie odcinki pojawią się na platformie Netflix. Prawdopodobnie tak jak w przypadku poprzednich serii, 4 sezon będzie składał się z 10 epizodów.