Nie pograsz sobie dzisiaj w Battlefielda. Serwis EA z problemami

Coraz więcej użytkowników zgłasza problemy z poprawnym działaniem serwisu Electronic Arts. Nie dotyczą one co prawda wszystkich graczy, ale wśród najczęściej raportowanych awarii występują: kłopoty z logowaniem do serwisu, brak możliwości uruchomienia FIFY oraz problemy z działaniem strony www.

Serwis EA awaria – skala problemu

Dzisiaj od około godziny 10:00 portal Downdetector odnotował wyraźny wzrost ilości zgłoszeń dotyczących problemów z poprawnym działaniem poszczególnych usług marki Electronic Arts. Nieco przed godziną 12:000 liczba wspomnianych raportów delikatnie zmalała, ale chwilę później od razu ruszyła w górę i przekroczyła pierwotny peak wykresu.

EA awaria polska co robić

Największa ilość zgłoszeń pochodzi z dużych polskich miast, co raczej nie powinno nikogo dziwić.

EA awaria kwiecień

Warto nadmienić, że z podobnymi niedogodnościami mierzą się także nasi zachodni sąsiedzi. Niemieccy gracze od sama rana raportują problemy powiązane z poszczególnymi usługami Electronic Arts, a ilość zgłoszeń jest niemalże taka sama jak na terenie naszego kraju.

EA awaria

Na oficjalnym profilu popularnego wydawcy w serwisie X brak komunikatów, które odnosiłyby się do całej sytuacji. Może to sugerować przejściowy charakter awarii oraz jej rychłe rozwiązanie.