Co oglądać na Disney+ w lutym 2024? Sprawdź listę najciekawszych filmów i seriali tego miesiąca

Sprawdź, jakie nowe filmy i seriale pojawią się na Disney+ w lutym 2024 roku. Na te premiery czekam zdecydowanie najbardziej.

Szogun

Nowy serial Szogun

Szōgun to 10-odcinkowa limitowana seria od FX, która zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie.

Informacje, które posiada przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne’a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Na Disney+ od 27 lutego.

The Marvels

Carol Danvers – znana jako Kapitan Marvel – zdołała odzyskać swą prawdziwą tożsamość od tyranów Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji. W konsekwencji Carol niesie na swych barkach ciężar zdestabilizowanego świata. Pełniąc swoje obowiązki bohaterka przypadkowo trafia do rewolucjonisty Kree.

Moce Carol łączą się z umiejętnościami jej superfanki z Jersey City – znanej jako Ms. Marvel – oraz z siostrzenicą bohaterki, obecnie astronautką S.A.B.E.R. Teraz to niezgrane trio musi wspólnymi siłami dać prawdziwy popis i uratować świat jako The Marvels. Na Disney+ od 7 lutego.

Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja (sezon 3)

Nowy serial Gwiezdne Wojny


Serial Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja doczekał się swojego finałowego sezonu, który trafi w tym miesiącu na platformę Disney+. Walka Jednostki 99 z nowo powstałym Imperium znajdzie więc wkrótce efektowne rozwiązanie. Na Disney+ od 21 lutego.

Suncoast

Disney+ premiery luty

Zainspirowana wydarzeniami ze swojej młodości reżyserka Laura Chinn ukazuje losy nastolatki, która razem ze swoją zuchwałą matką, opiekuje się ciężko chorym bratem. Dziewczyna nawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z ekscentrycznym aktywistą, w cieniu trudnych decyzji związanych ze złożonym przypadkiem medycznym. Na Disney+ od 9 lutego.

Disney+ w lutym 2024 – harmonogram premier

7 luty

  • The Marvels

9 luty

  • Suncoast

21 luty

  • Bob’s Burgers – nowe odcinki 14. sezonu
  • Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja, sezon 3 (premiera 3 odcinków)

27 luty

  • Szogun (premiera 2 odcinków)

28 luty

  • Snowfall – sezon 6
  • Jeszcze będzie dobrze