Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo! Są jednak spore ograniczenia

Sprawdź, jak za darmo zagrać w Call of Duty Modern Warfare 2.

Call of Duty Modern Warfare 2 miało swoją premierę jesienią 2022 roku. Od tamtej pory produkcja jest mocno wspierana przez deweloperów za sprawą wciąż dodawanej nowej zawartości. Aktualnie jesteśmy w trakcie 5 sezonu rozgrywek. Na horyzoncie jednak majaczy już kolejna część, czyli Call of Duty Modern Warfare 3. Premiera gry na PC oraz konsole Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5 zaplanowana jest na 10 listopada tego roku.

Na dwa miesiące przed premierą 3 części, Activision postanowił udostępnić na określony czas za darmo Modern Warfare 2. Jak zagrać, jaka jest zawartość i ograniczenia?

https://www.youtube.com/watch?v=d6VJ1GIg1cQ

Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo – szczegóły

Od premiery Modern Warfare 2 już kilka razy zdarzyło się, że Activision organizowało darmowe weekendy. Teraz jednak będziemy mogli skorzystać z opcji przez dłuższy okres, ponieważ akcja trwa od dzisiaj do 20 września. W trakcie darmowego okresu będziemy mieć dostęp do pełnego trybu sieciowego, który składa się aktualnie z 12 map i 11 wariantów rozgrywki. Jest jednak jedno, dość znaczące ograniczenie. Łącznie w grze będziemy mogli spędzić jedynie 2,5 godziny. Oznacza to, że dość rozsądnie będziemy musieli podchodzić do rozgrywki. Co ważne jednak, czas ma się liczyć tylko w meczach.