Call of Duty Warzone i Modern Warfare 2 – sezon 6 w klimacie horroru. Kiedy start i co nowego?

Sprawdź, kiedy wystartuje i co nowego pojawi się w 6 sezonie Call of Duty Warzone i Modern Warfare 2.

Już wkrótce w Call of Duty Modern Warfare 2 oraz Warzone wystartuje kolejny, 6 sezon rozgrywek. Activision opublikowało informację, z której dowiadujemy się, jakich nowości możemy się spodziewać. Muszę przyznać, że te są mocno zaskakujące i zarazem bardzo ciekawe.

Kiedy start 6 sezonu w Call of Duty?

Nadchodzący, 6 sezon rozgrywek w Call of Duty Modern Warfare 2 oraz Warzone będzie zarazem ostatnim w tej odsłonie serii. Start rozgrywek zaplanowany jest na 27 września i potrwa do 10 listopada, czyli do premiery Call of Duty Modern Warfare 3.

6 sezon Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone w klimacie grozy

Activision wraz z nowym sezonem w Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone mocno wchodzą w klimat Halloween. Wskazuje na to już jego sama nazwa, czyli The Haunting.

To, co może najbardziej zaciekawić fanów to zestaw nowych operatorów oraz skórek dla postaci. W nadchodzącym sezonie będziemy mogli zagrać m.in. jako Ash z serii Martwe Zło, Alucard z mangi Hellsing, Szkieletor z He-Mana czy też jako Lilith oraz Inarius z Diablo. Co więcej, deweloper nawiązał współpracę z wydawcą komiksów Image Comics, dzięki czemu w grze pojawią się postaci z serii Spawn, wraz z tytułowym bohaterem oraz jego ludzkim odpowiednikiem w postaci operatorów.

Jeśli chodzi o bronie, w grze pojawią się nowe pukawki inspirowane Doomem. Będzie to Super Shotgun oraz legendarna piła maszynowa.

W nadchodzącym sezonie pojawią się także nowe mapy – La Casa, Koro Village, King oraz Fight. Będą dostępne od dnia startu sezony. W trakcie rozgrywek doczekamy się odświeżenia dwóch map, które będą utrzymane w klimacie grozy.