Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie! Kiedy premiera, zwiastun, wymagania, cena? Sprawdź, co już wiemy na temat gry

Sprawdź najważniejsze informacje na temat nowego Call o Duty, które ukaże się pod nazwą Black Ops 6.

Ostatnia odsłona serii Call of Duty, zatytułowana Modern Warfare 3 miała swoją premierę 10 listopada na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę serii, która tym razem będzie należała do cyklu Black Ops. Będzie to jej 6 odsłona.

Kiedy premiera?

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat dokładnej daty premiery Call of Duty Black Ops 6. Twórcy celują w jesień tego roku. Nieoficjalnie mówi się o dacie 25 października. Mimo tego, że Activision Blizzard należy teraz do Microsoftu, gra najprawdopodobniej pojawi się na PC, konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, ale także PS4 i PS5.

Zwiastun

W sieci dostępny jest już pierwszy teaser Black Ops 6. Nie jest to oczywiście prezentacja rozgrywki, tylko materiał live action, jednak jak możemy się domyślać w przypadku tej serii, wywołał on mnóstwo emocji wśród fanów.

Czym będzie Call of Duty Black Ops 6?

Twórcy serii Call of Duty przyzwyczaili nas do tego, że wychodzą z założenia, że nie zmienia się tego, co działa. Tak jest właśnie w przypadku ostatnich odsłon cyklu. Ponownie będziemy mieć do czynienia z kampanią fabularną przeznaczoną dla jednego gracza, jednak zapewne będzie ona dość krótka, tak jak to zdarzało się przez ostatnie lata.

Głównym trzonem Black Ops 6 będzie rozgrywka sieciowa. Najprawdopodobniej otrzymamy dostęp do prostych trybów, takich jak deathmatch, free for all, capture the flag czy potwierdzone zabójstwo, ale także to o wiele bardziej rozwiniętych w stylu inwazji. Zapewne nie zabraknie także misji, które będziemy mogli wykonywać we współpracy z innymi graczami.

Przeciek z gry call of duty black ops 6

W Black Ops 6 zabraknie futurystycznych broni i gadżetów. W zamian za to otrzymamy typowy dla serii Black Ops ekwipunek, który jest mocno osadzony w rzeczywistości.

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe dla Call of Duty Black Ops 6 nie są jeszcze znane. Na oficjalne informacje musimy poczekać.

Cena

Podobnie jak w przypadku wymagań sprzętowych, cena nowego Call of Duty nie jest jeszcze znana. Możemy się jednak spodziewać podobnego scenariusza jak w przypadku poprzednich odsłon. Poza podstawową wersją gry zapewne otrzymamy możliwość zakupu edycji Premium. W przypadku Modern Warfare III ceny zaczynały się od 349 zł, aż do 459 zł w wersji na PC.