Big Mouth – kiedy 8 sezon? Czy to będzie ostatnia część popularnej kreskówki Netflixa?

Big Mouth to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa. Według oficjalnych danych serwisu, kreskówka – w połączeniu ze swoim spin-off’em pt. Zasoby Ludzkie – zgromadziła przed odbiornikami ponad 50 milionów użytkowników, którzy spędzili na jej oglądaniu ponad 1 miliard godzin. Czy te imponujące wyniki gwarantują powstanie ósmej części serialu?

Big Mouth – kiedy premiera 8 sezonu?

big mouth

Serial Big Mouth z całą pewnością doczeka się swojej ósmej odsłony, choć na ten moment nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie pojawi się ona na Netflixie. Przerwa między szóstym a siódmym sezonem serialu wyniosła około 12 miesięcy, a więc jest to wysoce prawdopodobne, że jego kontynuacja zadebiutuje na platformie w 2024 roku.

Niestety twórcy tytułu zapowiedzieli już, że jego kolejna odsłona będzie stanowiła zamknięcie historii rozpoczętej w 2017 roku. Fani powinni więc przygotować się na finałowy sezon, który na dobre rozwiąże wątki fabularne, rozwijane przez scenarzystów na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Z ilu odcinków będzie składał się 8 sezon?

Ósmy sezon serialu niemalże na pewno będzie składał się z 10 odcinków. Swoje spekulacje opieram na całej historii omawianego tytułu, którego niemalże każda część otrzymała taką samą ilości epizodów. Nie dotyczy to jedynie trzeciego sezonu, ponieważ ten otrzymał jeden odcinek specjalny. Podejrzewam więc, że twórcy produkcji zostaną przy sprawdzonych przez siebie rozwiązaniach, a fani po raz kolejny otrzymają taką samą liczbę godzin spędzonych z ulubionymi postaciami.

Najlepiej oceniane odcinki w historii serialu Big Mouth

big mouth

Serial Big Mouth posiada aktualnie 7 sezonów i składa się łącznie z 71 części. Najlepiej oceniane epizody produkcji, według użytkowników serwisu IMDb, to następujące odcinki:

  • Epizod 9, sezon 7: Atak panik w galerii
  • Epizod 8, sezon 2: Ciemna strona cycka
  • Epizod 10, sezon 2: Departament Pokwitania

Podobnie prezentują się oceny użytkowników serwisu Filmweb, choć w przypadku polskiego portalu na szczycie znajduje się odcinek czwarty (również z sezonu siódmego).