Mecz Bayern – Lazio – gdzie oglądać w TV i w internecie?

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów Bayern – Lazio w telewizji i w internecie.

Nadszedł czas na rewanżową kolejkę fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W dzisiejszym meczu zmierza się drużyny Bayern i Lazio. W poprzednim spotkaniu zespół z Rzymu wygrał jedną bramką. Jak będzie tym razem? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz w telewizji i w internecie.

Bayern – Lazio – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Bayern – Lazio rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Bayern – Lazio – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Bayern – Lazio obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.