Gdzie oglądać inne seriale i filmy ze świata Awatar: Ostatni władca wiatru? Sprawdź listę platform i tytułów

Serial Awatar: Ostatni władca wiatru zadebiutował na platformie Netflix pod koniec lutego i już kilka dni po swoim debiucie stał się najchętniej oglądaną produkcja wśród polskich użytkowników serwisu. Nowe dzieło zostało oparte na kultowej kreskówce, która doczekała się nie tylko serialowej aktorskiej adaptacji, ale i kinowego odpowiednika oraz animowanego spin-offu.

Awatar: Legenda Aanga

Awatar legenda aanga

Awatar: Legenda Aanga to animowany serial opowiadający o przygodach Aanga, młodego mnicha powietrza, który jest reinkarnacją Awatara – jedynej osoby mogącej władać wszystkimi żywiołami. Wraz z przyjaciółmi: Katara, Sokką i Momo, Aanga wyrusza w podróż, by ocalić świat przed tyranią Narodu Ognia.

  • Awatar: Legenda Aanga (3 sezony) | Dostępna na: Netflix

Legenda Kory

Awatar legenda kory

Legenda Korry to kontynuacja Awatara, rozgrywająca się 70 lat po wydarzeniach z pierwszego serialu. Tym razem główną bohaterką jest Korra, młoda dziewczyna z Południowego Plemienia Wody, która musi nauczyć się panować nad wszystkimi żywiołami i sprostać nowym wyzwaniom.

  • Legenda Korry (4 sezony) | Dostępna na: Netflix

Ostatni Władca Wiatru

Awatar film

Ostatni Władca Wiatru to film aktorski z 2010 roku, będący adaptacją pierwszego sezonu kreskówki Awatara: Legenda Aanga. Produkcja nie odniosła zbyt wielkiego sukcesu komercyjnego, choć fani omawianego uniwersum z całą pewnością znajdą podczas seansu coś dla siebie. Stanowi ona także ciekawe uzupełnienie całego lore Awatara.

  • Film Ostatni Władca Wiatru (2010 rok) | Dostępne wypożyczenie: Apple TV+, Prime Video

Kiedy drugi sezon serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?

O tym, czy powstanie kontynuacja nowego serialu, dowiemy się prawdopodobnie kilka miesięcy po jego premierze, która miała miejsce pod koniec lutego. Na razie w sieci nie pojawiły się żadne oficjalne komunikaty, które sugerowałyby rozpoczęcie prac nad kolejnymi epizodami. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, iż produkcja jest świeża na platformie, a więc Netflix może potrzebować więcej czasu, by zapowiedzieć nowe odcinki.

Awatar sezon 2 premiera

Choć popularny serwis VOD nie zabrał głosu w tej sprawie, to w Internecie roi się od spekulacji na temat dalszych losów serialu. Portal What’s On Netflix odkrył profil na LinkedInie, który sugeruje, że prace nad kolejnymi odcinkami trwały już w latach 2023-2024. Może to oznaczać, że nowy sezon pojawi się na platformie szybciej niż moglibyśmy to początkowo zakładać.