Atletico czy Borussia? Kto wygra? Sprawdź, gdzie oglądać mecz

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Atletico Madryt – Borussia Dortmund.

Jednym z 4 spotkań rozgrywanych w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów jest starcie pomiędzy drużynami Atletico Madryt i Borussia Dortmund. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Mecz Atletico Madryt – Borussia Dortmund – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Atletico Madryt – Borussia Dortmund rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Mecz Atletico Madryt – Borussia Dortmund – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Atletico Madryt – Borussia Dortmund obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.