Mecz Arsenal – Porto – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Arsenal – Porto.

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów spotkają się zespoły Arsenal oraz Porto. Z poprzedniego starcia zwycięsko wyszła drużyna z Portugalii. Jak będzie tym razem? Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Arsenal – Porto – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Arsenal – Porto rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

Arsenal – Porto – gdzie oglądać w internecie?

Każdy, kto nie będzie mógł obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, zyska taką możliwość w internecie. Transmisja na żywo ze spotkania Arsenal – Porto będzie dostępna na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.