Gdzie kupić Apple Watch Ultra 2? Sprawdź dostępność smartwatcha w regularnej sprzedaży

Jeszcze rok temu Apple Watch Ultra był zdecydowanie jednym z najgorętszych tematów, jakie przewijały się w branżowej prasie po premierze iPhone’a 14. Urządzenie stanowiło wówczas zupełną nowość w portfolio produktów amerykańskiej marki i wniosło kilka intrygujących rozwiązań, które nie trafiły do podstawowych wersji zegarka.

Ekscytacja wokół debiutu jego następcy jest zdecydowanie mniejsza, co w dużej mierze wynika z niewielkiej ilości modyfikacji, jakie trafiły do Apple Watch’a Ultra 2. Smartwatch otrzymał, między innymi, mocniejszy procesor (który ma poprawić jego wydajność), zdecydowanie jaśniejszy ekran oraz kilka unikalnych funkcji (np. opcja Double Tap), jednak to za mało by ponownie wzbudzić tak ogromne zainteresowanie swoją premierą.

Gdzie kupić Apple Watch Ultra 2?

Apple Watch Ultra 2 pojawił się w regularnej sprzedaży 22 września. Oznacza to, że już wkrótce urządzenie powinno być dostępne w stacjonarnych placówkach popularnych sklepów z elektroniką, a konsumenci będą mogli ocenić produkt w rzeczywistości.

Niestety przecieki dotyczące zaprezentowania nowej wersji kolorystycznej zegarka okazały się chybione. Szkoda, ponieważ ilość modyfikacji wprowadzonych do Apple Watcha Ultra 2 jest naprawdę niewielka.

Materiał może zawierać linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.