Gdzie kupić Apple Watch 9? Sprawdź cenę smartwatcha w regularnej sprzedaży

Apple Watch Series 9 jest najnowszym urządzeniem w portfolio inteligentnych zegarków amerykańskiej marki. Smartwatch został pokazany podczas jesiennej konferencji, która odbyła się 12 września. Jego prezentacja wiązała się z ujawnieniem kilku unikanych funkcji oraz użytecznych modyfikacji, choć trzeba przyznać, że zmian jest w tym roku dosyć niewiele.

Apple Watch Series 9 otrzymał, między innymi, wyższą jasność maksymalną i minimalną ekranu, nowy wariant kolorystyczny oraz ulepszony procesor. Nie mam jednak wątpliwości co do tego, że zakup smartwatcha nie będzie specjalnie opłacalną decyzją dla posiadaczy poprzedniej generacji urządzenia (Series 8). Jeśli jednak na co dzień używasz jeszcze starszej odsłony omawianego zegarka, to przesiadka na nowy model może okazać się sporym przeskokiem w komforcie korzystania ze smartwatcha.

Gdzie kupić Apple Watch 9?

Regularna sprzedaż Apple Watch’a Series 9 rozpoczęła się 22 września. Urządzenie powinno więc wkrótce pojawić się w stacjonarnych placówkach popularnych sklepów z elektroniką.

Apple Watch Series 9 jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych, a ciekawą nowością jest różowe wykończenie obudowy. Podobna barwa pojawiła się także wśród podstawowych modeli iPhone’a 15.

Materiał może zawierać linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.