The Boys 4 “przekroczy wszelkie granice”. Nie mam co do tego wątpliwości

Sprawdź najważniejsze informacje na temat nadchodzącego, 4 sezonu serialu The Boys.

The Boys to jeden z tych seriali, dla których warto kupić subskrypcję Amazon Prime Video. Aktualnie w serwisie dostępne są trzy sezony głównej opowieści, serial animowany oraz spin-off o tytule Gen V. Wiadomo już, że zielone światło otrzymał kolejny poboczny projekt zatytułowany The Boys: Mexico. Wiele osób jednak najbardziej czeka na kontynuację głównej opowieści, czyli na 4 sezon serialu The Boys.

O czym jest serial The Boys?

Tytułowi The Boys to samozwańcza grupa obrońców świata przed tzw. supkami. Superbohaterowie w opinii publicznej pomagają społeczeństwu i są wręcz idealnie. Prawda jednak jest inna. Ci, którzy posiadają specjalne moce w większości przypadków korzystają z nich do osiągania własnych celów, nie zatrzymując się przed niczym, w tym nawet przed morderstwami. W ciągu trzech sezonów mogliśmy zaobserwować, jak Chłopaki starają się zdemaskować supków i doprowadzić do ich upadku. Każdym z nich jednak kierują osobiste pobudki, które często przeszkadzają w realizacji obranego celu.

Przedsmak tego, co będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym sezonie, twórcy przedstawili na oficjalnym zwiastunie.

Czego możemy się spodziewać po 4 sezonie? (SPOILERY)

Fabuła 4 sezonu The Boys będzie bardzo mocno powiązana z wydarzeniami, jakie miały miejsce w serialu Gen V. Akcja ma się rozpocząć zaledwie kilka dni po finale 1 sezonu V. Po tym, jak na uniwersytecie odkryto wirus, nic już nie będzie takie samo, szczególnie wizja nieśmiertelnych i niepokonanych superbohaterów. W 4 sezonie zobaczymy także wybory prezydenckie, w których ważną rolę odegra Homelander. Akcja Gen V toczyła się na początku roku akademickiego, czyli w październiku. Wybory mają odbyć się tak, jak w prawdziwym świecie, czyli w listopadzie.

Eric Kripke w jednym z wywiadów powiedział:

Według nas to się dzieje zaledwie kilka dni po wydarzeniach z “Gen V”. Staramy się, aby oś czasu była bardzo prosta (…) Jest 3 sezon “The Boys”, a potem “Gen V”, a następnie 4 sezon “The Boys”. A potem ma miejsce 2 sezon “Gen V”.

Showrunner zapytany o to, czy w 4 sezonie The Boys pojawią się bohaterowie Gen V odpowiedział, że ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Czeka nas więc niespodzianka.

Niewątpliwie w 4 sezonie The Boys czeka na nas wiele ciekawych i nieoczekiwanych momentów. Wspominałem już o wyborach prezydenckich z ważnym udziałem Homelandera, ale supka czeka także proces w sprawie morderstwa cywila w 3 sezonie.

W serialu pojawią się także nowi antybohaterowie, Sister Sage oraz Firecracker. W opisie serialu możemy przeczytać, że to “najbardziej niebezpieczne supki, jakie kiedykolwiek poznamy”. Doczekamy się także powrotu Black Noira. Nie wiadomo jednak, jak zostanie to rozegrane. Ma się pojawić “w jakiś sposób”. Ciekawie zapowiada się także wątek Butchera, któremu zostało 6 miesięcy życia.

The Boys 4 przekroczy wszelkie granice

W 3 sezonie pojawił się odcinek, o którym mówiono, że będzie najbardziej kontrowersyjnym w serialu The Boys. Chodzi oczywiście o Herogasm. Okazuje się, że twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Eric Kripke na portalu X napisał:

Pracowałem dziś nad postprodukcją jednej ze scen z 4 sezonu, która może być najbardziej szaloną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że uszło nam to na sucho.

Swoje trzy grosze dodała także Erin Moriarty, czyli serialowa Starlight. Powiedziała wprost, że zwiastun to tylko 0,1 % intensywności, jakiej możemy się spodziewać po 4 sezonie. Czekamy z niecierpliwością.

Obsada

W serialu The Boys występują m.in.:

 • Antony Starr
 • Erin Moriarty
 • Jack Quaid
 • Karl Urban
 • Dominique McElligott
 • Chace Crawford
 • Jessie T.Usher
 • Laz Alonso
 • Tomer Capone
 • Karen Fukuhara
 • Nathan Mitchell
 • Susan Heyward
 • Valorie Curry

Kiedy premiera?

Premiera 4 sezonu The Boys na pewno nie odbędzie się w 2023 roku. Eric Kripke jednak podzielił się informacją, która może sugerować, że na 4 sezon będziemy czekać krócej, niż początkowo mogło się wydawać.

Większość montażu jest już za nami, teraz skupiamy się na montażu i efektach wizualnych.

W związku z tym celujemy w początek lub środek 2024 roku. Na końcu oficjalnego zwiastuna możemy zobaczyć wymowne Coming Soon, więc pozostaje tylko czekać na ogłoszenie daty premiery pierwszego odcinka.