Terrifier 3 – kiedy premiera kolejnej części krwawego horroru?

Sprawdź, co już wiemy na temat filmu Terrifier 3.

Terrifier to wielki fenomen wśród horrorów. Pierwsza część filmu powstała w 2016 roku i utknęła w świadomości fanów gatunku. Jednak dopiero kontynuacja z 2022 roku popchnęła serię do mainstreamu. Za sprawą informacji z USA o tym, że podczas seansów ludzie mdleli i wymiotowali, a w skrajnych przypadkach potrzebna była nawet pomoc medyczna, produkcja niemal z miejsca stała się legendarna. W ostatnim czasie nieco więcej dowiedzieliśmy się na temat nadchodzącej, trzeciej części filmu Terrifier.

O czym jest Terrifier?

Głównym bohaterem serii Terrifier jest maniakalny Art the Clown. Jego tożsamość jest nieznana, lecz ujawnia się przede wszystkim w okolicach nocy Halloween. Jego metody są nadzwyczaj brutalne i nie zatrzyma się przed niczym, chcąc po prostu dokonać rzezi.

Jeśli chodzi o trzecią odsłonę serii, tym razem będziemy świadkami działalności klauna w święta Bożego Narodzenia. Twórcy obiecują, że nadchodząca część będzie najstraszniejszą, jaka dotąd powstała. W wypowiedzi możemy przeczytać:

Jednym z moich głównych celów dla “Terrifier 3” jest odzyskanie czynnika przerażenia, który był w oryginalnym filmie krótkometrażowym “Terrifier”. Miało to naprawdę upiorną atmosferę, z której nadal jestem dumny. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, część 3 będzie jak dotąd najstraszniejszym Terrifierem! 

Obsada

Pełna obsada filmu Terrifier 3 nie jest jeszcze znana. Jedyne nazwiska, jakie do tej pory poznaliśmy to:

  • David Howard Thornton
  • Lauren LaVera
  • Elliott Fullam
  • Samantha Scaffidi

Niezmiennie, tak jak w przypadku dwóch poprzednich części, za scenariusz oraz reżyserię odpowiada Damien Leone.

Terrifier 3 – kiedy premiera?

Na premierę Terrifier 3 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Twórcy planują, że film w pełnej wersji ukaże się w kinach 25 października 2024 roku. Aktualnie możemy zapoznać się ze zwiastunem, który zdradza, w którą stronę zmierza seria. Moim zdaniem to bardzo dobra strona.