Światło, którego nie widać – czy będzie 2 sezon serialu Netflixa?

Sprawdź, czy na Netflix pojawi się 2 sezon serialu Światło którego nie widać.

Światło, którego nie widać to serial Netflixa, który miał swoją premierę 2 listopada. Bardzo szybko produkcja wspięła się na 1 miejsce listy TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Czy pojawi się 2 sezon? Co wiemy na ten temat?

O czym jest Światło, którego nie widać?

Światło, którego nie widać opowiada historię niewidomej dziewczynki Marie-Laure oraz jej ojca Daniela LeBlanca. Uciekają oni z okupowanego przez nazistów Paryża, zabierając ze sobą klejnot, aby nie wpadł w ręce wroga. Ich śladami rusza jednak okrutny oficer gestapo, który pragnie skarbu tylko dla siebie. Dziewczyna wraz z ojcem ukrywają się u jej wuja w wiosce Saint-Malo. Mężczyzna wiedzie samotne życie i zajmuje się nadawaniem tajnych audycji dla ruchu oporu. Dziewczyna spotyka tutaj także Wagnera, nastolatka zwerbowanego przez III Rzeszę. Okazuje się, że łączy ich niemal braterska więź.

Obsada

W serialu Światło, którego nie widać występują m.in.:

  • Aria Mia Loberti
  • Louis Hofmann
  • Mark Ruffalo
  • Hugh Laurie
  • Lars Eidinger
  • Jakob Diehl
  • James Dryden

Czy będzie 2 sezon serialu Światło, którego nie widać?

Dla wszystkich, którzy mają nadzieję na powstanie kontynuacji opowieści w Światło, którego nie widać, nie mam dobrych informacji. Produkcja składająca się z 4 odcinków została oznaczona jako miniserial, czyli taki, który przewidziany jest tylko na 1 sezon. Cała opowieść została tutaj zakończona i nie ma wątków, które można by rozpisać dalej. Co więcej, jest to opowieść oparta na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Anthonyego Doerra.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.