Stamtąd – gdzie obejrzeć 2 sezon serialu? Nie ma go na Netflix

Sprawdź, gdzie obejrzeć 2 sezon serialu Stamtąd, którego nie ma na Netflix.

Stamtąd to serial w reżyserii Johna Griffina, który po pojawieniu się w Polsce zrobił ogromną furorę. Produkcja ma to do siebie, że praktycznie każdy odcinek kończy się cliffhangerem, przez co wprost ciężko się powstrzymać się od włączenia kolejnego epizodu. Od 1 kwietnia produkcja dostępna jest na platformie Netflix. Jednak możemy tutaj obejrzeć tylko 1 z 2 dostępnych sezonów. Gdzie obejrzeć kolejne odcinki?

O czym jest serial Stamtąd?

Stamtąd to opowieść, której bohaterami jest rodzina Matthews. Podczas wspólnej podróży kamperem trafiają do wioski, z której nie da się wyjechać. Gdyby tego było mało, wszyscy mieszkańcy co noc muszą chować się we własnych domach. Powodem całego zamieszania są wychodzące z okolicznych lasów tajemnicze stwory, które niosą ze sobą śmierć. Nie mając innego wyboru społeczność, która utknęła w miasteczku, tworzy jedną wielką rodzinę, starając odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Życie jednak praktycznie każdego dnia rzuca im nowe kłody pod nogi, a odpowiedzi na pytania sprawiają, że tych czasami pojawia się jeszcze więcej. Matthewsowie przy pomocy innych osób starają się odkryć prawdę o tym miejscu i znaleźć drogę ucieczki. Czy im się to uda?

Serial zdecydowanie powinien spodobać się wszystkim, którzy cenią sobie klimat zarówno serialu Lost, ale także prozy Stephena Kinga, którą Stamtąd jest wprost przesiąknięte.

Obsada

W serialu Stamtąd występują m.in.:

 • Harold Perrineau – Boyd Stevens
 • Catalina Sandino Moreno – Tabitha Matthews
 • Eion Bailey – Jim Matthews
 • Hannah Cheramy – Julie Matthews
 • Simon Webster – Ethan Matthews
 • Ricky He – Kenny
 • Chloe Van Landschoot – Kristi
 • Corteon Moore – Ellis
 • David Alpay – Jade
 • Elizabeth Saunders – Donna
 • Scott McCord – Victor

Gdzie obejrzeć 2 sezon serialu Stamtąd?

Serial Stamtąd 1 kwietnia zadebiutował na platformie Netflix. Składa się z 2 sezonów, które zapewniają łącznie 20 odcinków. U giganta streamingu możemy obejrzeć jednak tylko połowę aktualnie dostępnych epizodów. Pełny 2 sezon opowieści znajdziesz na platformie HBO Max.

Aktualnie dostępne 2 sezony Stamtąd to jednak jeszcze nie koniec. Twórcy oraz ekipa są już w trakcie prac na planie 3 części opowieści, o czym więcej możesz przeczytać w naszym specjalnym artykule, który jest poświęcony właśnie temu tematowi.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.