reklama

Serial Słodkie Kłamstewka powrócił na HBO MAX. Nowy sezon nosi podtytuł Summer School (w polskim tłumaczeniu – Szkoła Letnia) i jest kontynuacją historii zaprezentowanej w ramach pierwszej odsłony, której podtytuł brzmiał Original Sin (Grzech Pierworodny).

Słodkie Kłamstewka: Grzech pierworodny sezon 2 – kiedy 5. odcinek?

Nowy odcinek serialu Słodkie Kłamstewka pojawi się na HBO MAX w następny czwartek – 30 maja. Harmonogram premier wszystkich epizodów produkcji możesz prześledzić poniżej, jednak warto pamiętać, że kolejne odcinki trafiają na platformę raz w tygodniu.

reklama

Sezon 2 – Szkoła letnia:

  • Odcinek 1: 9 maja (już dostępny)
  • Odcinek 2: 9 maja (już dostępny)
  • Odcinek 3: 16 maja (już dostępny)
  • Odcinek 4: 23 maja (już dostępny)
  • Odcinek 5: 30 maja
  • Odcinek 6: 6 czerwca
  • Odcinek 7: 13 czerwca
  • Odcinek 8: 20 czerwca

Słodkie Kłamstewka sezon 2 zwiastun

Osada serialu Słodkie Kłamstewka

Główne role:

  • Bailee Madison jako Imogen Adams
  • Chandler Kinney jako Tabitha „Tabby” Hayworth
  • Zaria jako Faran Bryant
  • Malia Pyles jako Minnie „Mouse” Honrada
  • Mallory Bechtel jako Karen Beasley / Kelly Beasley

Najważniejsze wątki w nowym sezonie

Po traumatycznych wydarzeniach z pierwszego sezonu, Imogen, Minnie, Noa, Tabby i Faran stają przed kolejnym wyzwaniem – muszą spędzić lato na nauce letniej. Millwood High nie jest jednak ich jedynym problemem, ponieważ w mieście pojawia się nowa morderczyni, Bloody Rose, która ma związek z tajemnicą „A”. Dodatkowo nowa postać, Jen, dawna koleżanka Noi z poprawczaka, wciąga dziewczyny w swoje kłopoty.

W serialu nie zabraknie także wątków romantycznych. Imogen pozna nowego chłopaka, Johnny’ego, a Minnie zaangażuje się w creepypastową stronę internetową o nazwie SpookySpaghetti. Co więcej, Faran zostanie jedyną kobiecą ratowniczką na basenie i wdaje się w rywalizację z Gregiem. W nowym sezonie fani mogą się również spodziewać powrotu jednej z postaci z oryginalnych „Słodkich kłamstewek”.

Share.

Cześć, nazywam się Konrad i pracuję jako dziennikarz technologiczny dla portalu 3D-Info. Tematyka, w której się obracam dotyczy głównie branży mobile, a więc moje nazwisko zobaczycie przy zdecydowanej większości tekstów na temat smartfonów, smartwatchy oraz tabletów. Założenie, które staram się realizować podczas mojej pracy jest dość proste - chciałbym tworzyć teksty, które realnie pomagają czytelnikom w dokonaniu możliwie najlepszego dla nich wyboru podczas zakupu nowego produktu. Dążę również do tego, aby użytkownicy sprzętów, o których piszę byli zawsze poinformowani na temat aktualizacji i nowych funkcji dostępnych na ich urządzeniach. Nie będę przesadzał z patetycznymi hasłami o poczuciu dziennikarskiej misji, ale przyznam szczerze, że uważam moją pracę za sensowną jedynie wtedy, gdy pomaga ona odbiorcom w zbudowaniu większej świadomości na tematy, o których piszę. Chciałbym również utrzymywać kontakt z czytelnikami moich treści, a więc jeśli postawiłem w którymś ze swoich tekstów tezę, z którą się nie zgadzasz (lub jest dokładnie odwrotnie - na co liczę zdecydowanie bardziej) to z całą pewnością docenię każdą wiadomość, jaka trafi na moją skrzynkę.   Portal 3D-Info jest drugim miejscem, w którym realizuję się jako dziennikarz technologiczny. Wcześniej przez rok szlifowałem swój warsztat zawodowy w redakcji magazynu PC World, w którego papierową wersję zaczytywałem się gdy byłem jeszcze w dzieckiem. Wcześniej ukończyłem również kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale muszę przyznać, że wiedza zdobyta w ciągu kilku lat studiów stanowi zaledwie ułamek tego czego nauczyłem się przez rok w PCW. Decyzja o zmianie pracy na stanowisko w 3D-Info była w moim przypadku podyktowana chęcią zbudowania czegoś nowego i możliwością wzbogacenia portalu o autorską wizję na tworzone przeze mnie treści.   Dziennikarstwo technologicznie nie pochłania całego mojego czasu, a na co dzień staram się również rozwijać w kreatywnych kierunkach. Uczę się więc na kierunku Produkcji Muzyki we wrocławskiej Szkole Muzyki Nowoczesnej oraz komponuję sporo utworów, które kiedyś zapewne opuszczą moją szufladę. Poza tworzeniem tekstów o technologii staram się również szlifować swój warsztat pisarski w kierunku treści beletrystycznych. Muszę jednak przyznać, że zdecydowanie największą cześć wolnego czasu spędzam niszcząc swoje nerwy na Summoners Rift.

Exit mobile version