RB Lipsk – Real Madryt (Liga Mistrzów) – gdzie oglądać w telewizji i internecie

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie obejrzeć mecz RB Lipsk – Real Madryt.

Dzisiaj o godzinie 21:00 w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów naprzeciw siebie staną drużyny RB Lipsk oraz Realu Madryt. Sprawdź, gdzie będziesz mógł obejrzeć transmisję ze spotkania.

RB Lipsk – Real Madryt – gdzie obejrzeć w telewizji?

Mecz RB Lipsk – Real Madryt rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

RB Lipsk – Real Madryt – gdzie obejrzeć w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz RB Lipsk – Real Madryt obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.