NBA All-Star 2024 – gdzie oglądać mecz?

Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć tegoroczne NBA All-Star Game.

NBA All-Star to coroczne wydarzenie, na które czeka wielu kibiców amerykańskiej koszykówki. Jest to święto NBA, gdzie na parkiecie możemy zobaczyć zmagania największych gwiazd tej dyscypliny sportu. W tegorocznym meczu gwiazd zagrają m.in. LeBron James, Giannis Antetokounmpo czy Luka Dončić. Gdzie i kiedy obejrzeć transmisję?

NBA All-Star – gdzie obejrzeć w telewizji?

73rd NBA All-Star Game rozpocznie się w nocy w niedzieli na poniedziałek. Start transmisji zaplanowany jest na godzinę 2:00. Na żywo będzie można ją obejrzeć na kanale CANAL+ Sport.

NBA All-Star – gdzie obejrzeć w telewizji?

Każdy, kto nie będzie miał możliwość obejrzenia spotkania w tradycyjnej telewizji, będzie mógł to zrobić za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo będzie dostępna w serwisie CANAL+ Online.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.