Wszedłem w zakładkę horror i złapałem się za głowę. Jakie tutaj są cudeńka

Na platformie SkyShowtime znajdziesz kilka naprawdę mocnych horrorów. W tym wiele klasyków.

Za każdym razem kiedy mam okazję sprawdzać nowe serwisy VOD, jedną z pierwszych zakładek do jakich zaglądam, jest Horror. Podobnie było w przypadku SkyShowtime i jakie było moje zaskoczenie. Tu jest tak dużo dobrych rzeczy, że dosłownie złapałem się za głowę. Wybrałem dla ciebie kilka tytułów, które po prostu musisz obejrzeć.

Infinity Pool

James jest pisarzem, który od dawna cierpi na niemoc twórczą. Inspiracji szuka podczas wyjazdu wraz z żoną do ekskluzywnego hotelu. W pewnym momencie od jednej z fanek dostają zaproszenie na wycieczkę poza ogrodzeniem całego kompleksu. Zgadzają się. Mimo tego, że James pił całą noc, postanawia wsiąść z kierownicę. W drodze powrotnej śmiertelnie potrąca jedno z okolicznych rolników. Gabi, fanka mężczyzny namawia go, aby uciekł z miejsca wypadku, ponieważ wezwanie policji może się źle skończyć. W tym miejscu zaczyna się walka na śmierć i życie, z której może uratować go tajemnicza organizacja.

Pearl

Pearl jest młodą dziewczyną, która mieszka na odludnej farmie wraz ze swoim sparaliżowanym ojcem oraz despotyczną i dominującą matką. Jej największym marzeniem jest wyrwanie się raz na zawsze z tego miejsca i zostanie gwiazdą. Tłumione przez środowisko ambicje wkrótce przyniosą tragiczne i niezwykle krwawe skutki. Pearl to prequel doskonałego filmu X w reżyserii Ti Westa.

The Ring (USA)

Na SkyShowtime dostępna jest także amerykańska wersja filmu The Ring. Opowiada on historię dziennikarki Rachel Keller. Po tym, jak czworo nastolatków umiera jednego dnia po obejrzeniu tajemniczej kasety wideo, ta postanawia zbadać sprawę i także zapoznać się z taśmą. To może być największy błąd jej życia.

Od zmierzchu do świtu

Dwóch niebezpiecznych przestępców porywa rodzinę podróżującą kamperem, aby bezpiecznie dostać się do Meksyku, gdzie będą mogli rozpocząć nowe życie. Po drodze trafiają do przydrożnego klubu. Nie wiedzą jednak, że jest on opanowany przez krwiożercze wampiry. W rolach głównych George Clooney i Quentin Tarantino. Absolutna klasyka.

Szczęki

Szczęki to absolutna klasyka animal horroru. Do dzisiaj pamiętam, jak za dzieciaka chowałem się za fotelem, kiedy tylko usłyszałem to kultowe “dum dum dum dum”. Oczywiście nie zmienia to faktu, że spoglądałem na telewizor jednym okiem. Na SkyShowtime możemy obejrzeć 4 części filmu o rekinie ludojadzie.

Seria Piątek 13-go

Na SkyShowtime możemy obejrzeć także inną kultową serię slasherów. Mowa tutaj o Piątek 13-go, w której poznamy lepsze i gorsze momenty w życiu seryjnego zabójcy, Jasona Voorhesa.

Smętarz dla zwierząt

Smętarz dla zwierząt to jeden z najbardziej przerażających horrorów, jakie powstały na podstawie powieści Stephena Kinga. Poznajemy tutaj historię rodziny, która wprowadziła się do nowego domu w małym miasteczku. Okazuje się, że w głębi lasu znajduje się stary indiański cmentarz, który ma moc wskrzeszania umarłych. Po tragicznej śmierci swojego syna, Luis Creed postanawia skorzystać z jej mocy. Nie wie jednak, że w ten sposób przywoła na świat wielkie zło. Na SkyShowtime dostępny jest także remake, jednak moim zdaniem nie ma on podejścia do oryginału.

The Strangers

The Strangers opowiada historię małżeństwa, które mieszka spokojnie w swoim domu na przedmieściach. Pewnej nocy do ich domu wchodzi trójka zamaskowanych napastników. W ten sposób spokojni do tej pory ludzie zostają zmuszeni do przekroczenia swoich najdalszych granic, aby przetrwać.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.