Mecz Polska – Czechy – gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie obejrzeć dzisiejszy mecz Polska – Czechy.

Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2024 roku. Tym razem naszym przeciwnikiem będą Czechy. Mecz z naszymi południowymi sąsiadami będzie kolejnym niezwykle ważnym spotkaniem w kontekście awansu do turnieju. Gdzie obejrzeć transmisję w telewizji i internecie?

Mecz Polska – Czechy – gdzie obejrzeć w telewizji?

Mecz Polska – Czechy rozpocznie się dzisiaj, 17 listopada o godzinie 20:45. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Mecz Polska – Czechy – gdzie obejrzeć w internecie?

Każdy, kto nie będzie mógł obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, będzie miał taką możliwość za pośrednictwem internetu. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Jeśli przebywasz za granicą i chcesz obejrzeć mecz z polskim komentarzem, możesz skorzystać z sieci VPN, aby mieć dostęp do pełnej oferty serwisów internetowych Telewizji Polskiej.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.