Lupin część 3 – kiedy premiera nowego sezonu? Sprawdź obsadę oraz zapowiedź popularnego serialu Netflixa

Lupin to solidnie oceniany serial Netflixa, który na serwisach takich jak IMDb oraz Filmweb zbiera noty na poziomie kolejno: 7.5 oraz 7.2. Premiera nowego sezonu produkcji ma zadebiutować w popularnym serwisie streamingowym jeszcze w tym miesiącu. Sprawdź, co nowego czeka na fanów tytułu.

Lupin część 3 – kiedy premiera nowego sezonu?

Lupin

Premiera nowego sezonu serialu Lupin odbędzie się dzisiaj, czyli 5 października. Do sieci już teraz trafiło 7 świeżych odcinków produkcji, a więc całą kontynuację historii słynnego złodzieja można obejrzeć w jeden dzień. Warto w tym miejscu zauważyć, że zarówno pierwsza, jak i druga część Lupina składały się z 5 epizodów. Oznacza to, że nowy sezon jest zauważalnie dłuższy od swoich poprzedników.

Obsada nowego sezonu Lupina

Lupin

W nowym sezonie Lupina zobaczmy sporą część obsady, którą fani mogą kojarzyć z poprzednich odsłon serialu. Głównego bohatera (tytułowego Lupina) ponownie zagra Omar Sy, choć jestem przekonany, że w tym przypadku nikt nie miał co do tego najmniejszych wątpliwości. W 3. części tytuły wystąpią także następujące osobistości:

  • Ludivine Sagnier,
  • Etan Simon,
  • Antoine Gouy,
  • Soufiane Guerrab,
  • Shirine Boutella,
  • Fargass Assandé,
  • Mamadou Haidara,
  • Ludmilla Makowski. 

To oczywiście jedynie znana już część obsady, do której z całą pewnością dołączą nowe twarze.

Co wydarzy się w 3. części serialu?

Zapowiedź nowego sezonu Lupina pojawiła się na oficjalnym kanale Netflixa w serwisie YouTube. Możecie ją obejrzeć powyżej. W notatce prasowej popularnego serwisu znalazł się również krótki zarys fabuły kolejnej części serialu. Brzmi on następująco: ukrywający się Assane musi nauczyć się żyć z dala od żony i syna. Nie mogąc znieść bólu, który wyrządziły im jego czyny, Assane postanawia wrócić do Paryża, aby złożyć im szaloną propozycję wyjechania z Francji i rozpoczęcia życia na nowo w innym kraju. Jednak widmo przeszłości nigdy go nie opuszcza, a jego plany wywracają się do góry nogami z powodu nieoczekiwanego powrotu.

W serwisach IMDb oraz FIlmweb pojawiły się już lity wszystkich odcinków nowego sezonu. Wraz z ich dodaniem użytkownicy zyskali także możliwość wystawienia oceny każdemu z epizodów, choć na ten moment w bazie danych obu platform pojawiło się za mało opinii, by wyrokować, który z odcinków wypadł najlepiej.