Lazio – Bayern – gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Lazio – Bayern Monachium.

Już dziś o 21:00 będziemy świadkami kolejnego starcia w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zmierzą się ze sobą drużyny Lazio Rzym oraz Bayern Monachium. Sprawdź, gdzie można obejrzeć mecz w telewizji i w internecie.

Lazio – Bayern Monachium – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Lazio – Bayern Monachium rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Lazio – Bayern Monachium – gdzie oglądać w internecie?

Co jednak z osobami, które nie chcą lub nie mogą obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji? Relację ze spotkania Lazio – Bayern Monachium obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.