Koło Czasu – kiedy 3 sezon pojawi się na Amazon Prime Video? Co wiemy o kontynuacji?

Sprawdź, kiedy na Amazon Prime Video pojawi się 3 sezon serialu Koło Czasu.

Serial Koło czasu doczekał się 2 sezonów. W serwisie Amazon Prime Video dostępne są aktualnie dwie serie, które składają się łącznie z 16 odcinków. Wiemy, że powstaje już kontynuacja. Ile jednak będziemy musieli na nią czekać?

O czym jest Koło Czasu?

Serial Koło Czasu powstał na podstawie serii powieści o tym samym tytule, które są autorstwem Roberta Jordana. Ze względu na śmierć autora, cały cykl dokończył Brandon Sanderson. Historia opowiada o Moiraire, członkini potężnej organizacji o nazwie Aes Sedai. Podróżuje po fantastycznym świecie w towarzystwie młodych ludzi, wśród których jest przepowiadany Smok Odrodzony. To on musi stawić czoła odradzającemu się złu w postaci potężnego Czarnego. Każda z postaci ma w tej historii swoje miejsce.

Obsada

W serialu Koło Czasu występują m.in.:

  • Rosamund Pike
  • Josha Stradowski
  • Marcus Ruthenford
  • Barney Harris
  • Madeleine Madden
  • Zoe Robbins
  • Daniel Henney

Kiedy będzie 3 sezon?

Aktualnie w serwisie Amazon Prime Video dostępne są wszystkie odcinki składające się na 2 sezon serialu Koło Czasu. Jednak już od jakiegoś czasu, a dokładnie od San Diego Comic Con wiadomo, że powstanie także 3 część opowieści. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Pomiędzy 1 i 2 sezonem była przerwa wynosząca 2 lata. W tym przypadku zapewne także jest to minimalny czas, jaki będzie potrzebny na zrealizowanie produkcji. Może się w takim razie okazać, że dalsze losy bohaterów poznamy dopiero w 2 połowie 2025 roku.

Co więcej, strajk aktorów i scenarzystów w USA może sprawić, że całość przeciągnie się jeszcze bardziej. Na szczęście pisarze i studia filmowe doszły do wstępnego porozumienia, w związku z czym być może nie będziemy świadkami kolejnych przestojów. O wszelkich nowych informacjach będę informował na bieżąco.