Czy Kanciarze wrócą na Netflix z 2 sezonem?

Sprawdź, co wiemy na temat 2 sezonu serialu Kanciarze.

Kanciarze to niemiecki serial kryminalny, który miał swoją premierę 4 kwietnia na platformie Netflix. W ciągu kilku dni trafił na 1 miejsce listy TOP10 najchętniej oglądanych seriali w naszym kraju. Czy doczeka się 2 sezonu?

O czym jest serial Kanciarze?

Serial Kanciarze opowiada historię Charly’ego, który wiedzie spokojne życie w Berlinie u boku swojej rodziny. Wszystko jednak się zmienia, kiedy daje o sobie znać jego mroczna przeszłość. Starzy znajomi nie dają mu wyboru, pomoże im ukraść niezwykle cenną monetę, lub zabiorą mu wszystko, co kocha. Ma mu w tym pomóc Joseph, wiedeński kierowca. W pewnym momencie jednak sprawy zaczynają przybierać zły obrót i dochodzi do strzelaniny, w której ktoś ginie. Od teraz losy Charly’ego oraz Josepha są połączone i muszą zrobić wszystko, aby uratować siebie i swoje rodziny przed gangami z Europy, które za wszelką cenę chcą wejść w posiadanie cennej monety.

Czy będzie 2 sezon?

W chwili pisania tego artykułu nie wiadomo jeszcze, czy będzie kolejny sezon serialu. Wszystko zależy tak naprawdę od ocen oraz oglądalności. W obecnej sytuacji wiele wskazuje na to, że władze Netflixa mogą się zdecydować na zamówienie kolejnej części. Tym bardziej że zakończenie jest otwarte i twórcy pozostawili sobie furtkę do kontynuowania opowieści.

Na oficjalne informacje musimy jednak jeszcze zaczekać.