Iga Świątek – Qinwen Zheng – kiedy i gdzie oglądać turniej w Dubaju? O której transmisja w TV?

Kiedy gra Iga Świątek? Gdzie oglądać mecz z Qinwen Zheng? Sprawdź.

Po kolejnej wygranej w turnieju WTA w Dublinie Iga Świątek zakwalifikowała się do 4 rundy rozgrywek. Tym razem na jej drodze stanie uplasowana na 6 pozycji światowego rankingu Chinka, Qinwen Zheng. Kiedy gra Iga Świątek? Gdzie oglądać mecz?

Iga Świątek – Quinwen Zheng – gdzie transmisja w telewizji?

Mecz Iga Świątek – Quinwen Zheng w Dubaju rozpocznie się dzisiaj, 22 lutego o godzinie 16:00. Transmisja na żywo ze spotkania dostępna będzie na kanale CANAL+ Sport.

Iga Świątek – Quinwen Zheng – gdzie transmisja w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, z pomocą przychodzą serwisy streamingowe. Transmisja na żywo meczu Iga Świątek – Qinwen Zheng dostępna będzie w serwisie CANAL+ Online (z pakietem sportowym). Oglądać go mogą także użytkownicy serwis Player.pl, którzy mają dostęp do pakietu CANAL+.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.