Kiedy gra Iga Świątek? Sprawdź, gdzie oglądać półfinał turnieju w Dubaju

Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać półfinałowy mecz turnieju WTA w Dubaju, w którym Iga Świątek zmierzy się z Anną Kalinską.

Iga Świątek po wygraniu we wczorajszym pojedynku z Chinką Qinwen Zheng zakwalifikowała się do półfinału turnieju WTA w Dubaju. Na tym etapie zmierzy się z Anną Kalinską. Gdzie i o której oglądać mecz?

Iga Świątek – Anna Kalinska – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Iga Świątek – Anna Kalinska w ramach półfinału turnieju WTA w Dubaju rozpocznie się dzisiaj, 23 lutego o godzinie 16:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport.

Iga Świątek – Anna Kalinska – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, będziesz miał taką możliwość za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo meczu Iga Świątek – Anna Kalinska dostępna będzie na platformie CANAL+ Online z wykupionym pakietem sportowym.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.