Gdzie obejrzeć 4 i 5 sezon Szpital New Amsterdam?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć 4 i 5 sezon Szpital New Amsterdam? Podpowiadamy.

Szpital New Amsterdam to jeden z najchętniej oglądanych programów nie tylko o tematyce medycznej, ale wśród seriali ogólnie. Poznajemy tutaj historię dr Maxa Goodwina, który jest niezwykle ceniącym sobie niezależność lekarzem. Otrzymuje on posadę dyrektora w najstarszym szpitalu w USA. Każdego dnia stara się, aby podejmowane przez niego decyzje miały istotny wpływ przede wszystkim dla pacjentów, i dla ich dobra. Walczy o to dzielnie wraz z całym swoim personelem.

Nie trzeba ukrywać, że największą popularnością serial Szpital New Amsterdam cieszy się na platformie Netflix, gdzie często możemy zobaczyć go na liście TOP 10 najchętniej oglądanych seriali. W tym momencie w serwisie giganta VOD dostępne są 3 sezony. Łącznie wyszło jednak już 5 serii. Zatem gdzie obejrzeć 4 i 5 sezon Szpital New Amsterdam?

Gdzie obejrzeć 4 i 5 sezon Szpital New Amsterdam?

Aktualnie na platformie Netflix dostępne są 3 sezony serialu Szpital New Amsterdam. Jeśli dotarliście już do ostatniego odcinka tej serii i jesteście ciekawi, gdzie oglądać dalsze losy personelu i pacjentów najstarszego szpitala w USA, mam dla was dwie wiadomości. Jedną dobrą i jedną złą. Zła jest taka, że niestety 5 sezon nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w żadnym serwisie streamingowym w Polsce. Na jego premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Jest jednak także dobra wiadomość. Cały 4 sezon serialu dostępny jest legalnie na platformie ViaPlay. Po tym, jak personel szpitala stara się wrócić do normalności po niedawnej pandemii, nowe okoliczności sprawiają, że będą musieli zmierzyć się z kolejnymi problemami i próbami.