Frasier powraca! Kiedy 1 odcinek i gdzie oglądać serial?

Już wkrótce na ekrany powróci Frasier, czyli jeden z najczęściej nagradzanych seriali komediowych. Sprawdź, gdzie i kiedy go obejrzeć.

Oryginalny Frasier miał swoją premierę dokładnie 30 lat temu. Teraz, dzięki stacji CBS będziemy mogli poznać dalsze losy bohaterów serialu. Kiedy premiera 1 odcinka i gdzie będzie go można obejrzeć?

O czym jest Frasier

Frasier z 1993 roku opowiada historię bostońskiego psychiatry o nazwisku Frasier Crane, który postanowił ułożyć sobie życie na nowo w Seattle. Poza miejscem zamieszkania zmienił także zawód, ponieważ teraz jest pracownikiem popularnej stacji radiowej, w której prowadzi własną audycję. Do wielu zabawnych sytuacji doprowadza także fakt, że Frasier mieszka ze swoim ojcem, jego opiekunką oraz psem. Serial ten w swojej historii może poszczycić się największą liczbą nagród Emmy, wśród produkcji komediowych.

Obsada

W serialu Frasier występują m.in.:

  • Kelsey Grammer
  • Jack Cutmore-Scott
  • Nicholas Lyndhurst
  • Toks Olagundoye
  • Jess Salgueiro
  • Anders Keith

Gdzie oglądać serial Frasier?

Serial Frasier będzie dostępny na platformie SkyShowtime.

Kiedy 1 odcinek?

Premiera nowej serii serialu Frasier zaplanowana jest na 3 listopada. Wówczas na SkyShowtime pojawią się pierwsze 2 odcinki. Kolejne będą udostępniane w każdy piątek.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.