Dr. House – czy będzie 9 sezon serialu?

Zastanawiasz się, czy będzie 9 sezon serialu Dr. House? Sprawdź.

Serial Dr. House zadebiutował z pierwszym odcinkiem w listopadzie 2004 roku. Od tamtej pory doczekaliśmy się 8 sezonów opowieści o ekscentrycznym lekarzu. Czy jest szansa, że pojawi się kiedyś 9 sezon?

O czym jest Dr. House?

Gregory House jest lekarzem, świetnym lekarzem. Ma jednak pewien problem. Nie lubi pacjentów, ich obecności, rozmowy z nimi, przebywania w jednym pomieszczeniu. Jest po prostu aspołeczny. Co więcej, jego cechami są brutalna szczerość oraz lenistwo. Gdyby tego było mało, jest uzależniony od środków przeciwbólowych. Ma jednak pewien niezwykły dar. Jeśli chodzi o dociekliwość w kwestiach medycznych oraz poziom wiedzy i doświadczenia, jest jedyny w swoim rodzaju. Z tego też powodu właśnie do niego kierowane są przypadki, z którymi inni lekarze nie potrafią sobie poradzić.

Materiały z serialu Dr. House

Czy będzie 9 sezon Dr. House?

Jeśli czekasz i masz nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawi się 9 sezon serialu Dr. House, mam dla ciebie złą wiadomość. Już w 2012 roku twórcy definitywnie oświadczyli, że cała opowieść skończyła się po 8 seriach. Mogliśmy w nim przeczytać:

Zawsze wyobrażaliśmy sobie House’a jako postać tajemniczą. Nie powinien nigdy być tym, który opuszcza imprezę jako ostatni. Zdecydowanie lepiej jest wyjść zanim muzyka przestanie grać, gdy w powietrzu ciągle unoszą się obietnice i tajemnice.

Wszystkie dostępne odcinki Dr. House możemy obejrzeć m.in. w serwisie Netflix.