Dortmund – PSG. Gdzie oglądać? Transmisja NA ŻYWO w TV i internecie

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Dortmund – PSG w telewizji i internecie.

Drugim meczem w ramach półfinału Ligi Mistrzów będzie spotkanie Borussi Dortmund i PSG. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Dortmund – PSG – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Dortmund – PSG rozpocznie się dzisiaj, 1 maja o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1.

Dortmund – PSG – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Dortmund – PSG obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.