Premiera Diuny 2 już w tym tygodniu! Sprawdź, gdzie zobaczysz film jako pierwszy

Diuna 2 to kontynuacja hitowej produkcji z gatunku science-fiction, która zadebiutowała na ekranach kin w 2021 roku. Popularne dzieło zostało osadzone w uniwersum wykreowanym przez amerykańskiego pisarza Franka Herberta, a polska premiera jego kolejnej części została zapowiedziana na 29 lutego.

Początkowo debiut tytułu miał odbyć się 2 tygodnie później, jednak ostatecznie fani nie będą musieli czekać aż tak długo. Cześć kin na terenie Polski umożliwia nawet zakup biletów na seans omawianego filmu w dniu 28. lutego. Oznacza to, że w niektórych dużych miastach najnowsza część Diuny pojawi się w kinach nieco wcześniej.

Gdzie zobaczysz Diunę 2 o jeden dzień wcześniej?

Poniżej znajdziesz listę największych polskich miast – wraz z konkretnymi placówkami – w których pierwsze seanse Diuny 2 rozpoczną się w środę 28 lutego. Jeżeli na zamieszczonej przeze mnie liście brakuj Twojej miejscowości, to koniecznie odwiedź oficjalną stronę Warner Bros Polska i w polu wyszukiwania zweryfikuj dostępność filmu w zamieszkiwanej przez Ciebie okolicy.

Uniwersum pustynnej Arrakis obfituje w przeróżne dziwne nazwy oraz wątki, których zrozumienie z całą pewnością sprawi, że sam seans filmu będzie o wiele przyjemniejszy. Przed wybraniem się do kina zachęcam więc do przeczytania mojego artykułu, w którym zawarłem wszystkie najważniejsze szczegóły na temat fabuły Diuny 2.