Przed Atletico Madryt niezwykle ważne zadanie. Czy mu podoła dzisiejszego wieczoru?

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Atletico Madryt.

Jednym z 4 spotkań rozgrywanych w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów jest starcie pomiędzy drużynami Borussia Dortmund i Atletico Madryt. W poprzednim meczu drużyna z Hiszpanii zwyciężyła, strzelając przeciwnikowi dwa gole. Jak będzie tym razem? Czy zespół z Madrytu wytrzyma presję? Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Mecz Borussia Dortmund – Atletico Madryt – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Borussia Dortmund – Atletico Madryt rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Mecz Borussia Dortmund – Atletico Madryt – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Borussia Dortmund – Atletico Madryt obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.