Czy Niemcy obronią się przed Anglią na własnym terenie? Zobaczysz już dziś wieczorem

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Bayern Monachium – Arsenal.

Już dzisiaj będziemy świadkami kolejnych spotkań rozgrywanych w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Jednym z meczy będzie starcie Bayernu Monachium i Arsenalu. Sprawdź, gdzie oglądać go w telewizji i internecie.

Mecz Bayern Monachium – Arsenal – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Bayern Monachium – Arsenal rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Mecz Bayern Monachium – Arsenal – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Bayern Monachium – Arsenal  obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.