Czy Lewandowski poprowadzi Barcelonę do półfinału Ligi Mistrzów?

Sprawdź, gdzie oglądać mecz FC Barcelona – PSG w telewizji i internecie.

Dzisiaj kolejny dzień zmagań w Lidze Mistrzów. Jednym z ćwierćfinałowych spotkań będzie mecz pomiędzy FC Barcelona i PSG. W poprzednim meczu Duma Katalonii zwyciężyła na wyjeździe, strzelając 3 bramki. Jak będzie tym razem? Sprawdź, gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Mecz Barcelona – PSG – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Barcelona – PSG rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Mecz Barcelona – PSG – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Barcelona – PSG obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.