Mecz Barcelona – Mallorca – gdzie oglądać w TV i internecie

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Barcelona – Mallorca.

W 28 kolejce hiszpańskiej La Liga jednym z najciekawszych spotkań jest mecz pomiędzy FC Barcelona a Mallorca. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Barcelona – Mallorca – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Barcelona – Mallorca rozpocznie się dzisiaj, 8 marca o godzinie 21:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale CANAL + Premium.

Barcelona – Mallorca – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo dostępna jest w serwisach CANAL+ Online z pakietem sportowym.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.