Aplikacja Lidl – co daje i jak założyć?

Aplikacja Lidl Plus – znasz? Co daje i jak założyć konto? Instrukcja krok po kroku wszystko ci wyjaśni.

Technologia dotarła i do Lidla. Od pewnego czasu klienci tego popularnego dyskontu mają możliwość korzystania ze spersonalizowanych ofert i rabatów. Wszystko dzięki aplikacji mobilnej, którą sieć udostępniła zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i iOS. 

Aplikacja Lidl – co daje? Czy warto założyć?

Zastanawiasz się, czy kolejna aplikacja w twoim telefonie to nie za wiele? Jeśli jesteś klientem Lidla, instalacji tego programu raczej nie pożałujesz. Oto, dlaczego. 

Gazetki i powiadomienia o promocjach

Jedną z głównych zalet aplikacji Lidl Plus jest możliwość przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych bezpośrednio na smartfonie. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia, będziesz otrzymywać informacje o trwających aktualnie ofertach promocyjnych. Nie przegapisz więc żadnej okazji.

Ekskluzywne oferty indywidualne

Dużym atutem aplikacji Lidl Plus są spersonalizowane oferty. Wystarczy, że założysz konto, a dyskont dostosuje swoją ofertę do twoich preferencji zakupowych. Takie kody specjalne umożliwiają zaoszczędzenie i pieniędzy, i czasu. Kupony wystarczy uaktywnić w aplikacji i zeskanować przy kasie.

Dostęp do paragonów

Nie wiesz, ile kosztowały zakupione produkty, bo gdzieś zawieruszył ci się paragon? Teraz pogląd rachunku masz też w aplikacji. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę, by zyskać dostęp do wszelkich potrzebnych informacji.

Lista zakupów

Podobnie, jak w przypadku aplikacji konkurencyjnych sieci, również i Lidl umożliwia tworzenie list zakupowych bezpośrednio w programie. Dzięki temu nie trzeba przełączać się z jednego programu do drugiego, będąc w sklepie. Lista zakupów jest też pomocna podczas planowania i organizowania tygodniowego menu.

Aplikacja Lidl – jak założyć? Instrukcja krok po kroku

Nie wiesz, jak zabrać się za założenie konta w aplikacji Lidl Plus? Bez obaw – wszystko wyjaśniam w poniższej instrukcji krok po kroku.

  1. Pobierz aplikację Lidl. Znajdziesz ją w sklepach z aplikacjami, jak Google Play dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS. 
  2. Zainstaluj aplikację. Program poprosi cię o wyrażenie zgody na wszystkie wymagane uprawnienia, jak dostęp do lokalizacji czy powiadomienia, aby aplikacja mogła działać poprawnie.
  3. Zaloguj się lub załóż nowe konto.
  4. Podczas zakładania konta aplikacja poprosi cię o wprowadzenie swoich danych i wyrażenie niezbędnych zgód, np. na regulamin i politykę prywatności.
  5. Potwierdź założenie konta.
  6. Uruchom aplikację, logując się do programu.
  7. Gotowe!

A jeśli jesteś też wiernym klientem Biedronki, koniecznie sprawdź, czy warto pobierać aplikację tej sieci!