Aplikacja Kaufland – co daje i jak założyć?

Czy wiesz, że istnieje aplikacja Kaufland? Co daje i jak można ją założyć? Instrukcja krok po kroku. 

Własną aplikację ma już wiele sklepów i dyskontów. Programy oferują specjalne zniżki, udostępniają gazetki, pozwalają na tworzenie listy zakupów i wiele innych rzeczy. Słowem – ułatwiają życie. Nic zatem dziwnego, że teraz do tego grona postanowił dołączyć Kaufland. Co dokładnie oferuje w swojej aplikacji? Przedstawiam korzyści i wyjaśniam, jak ją zainstalować.

Aplikacja Kaufland – co daje?

Czy warto mieć aplikację sieci Kaufland? Oto, na co możesz liczyć. Muszę przyznać, iż sama byłam zaskoczona mnogością możliwości tego programu.

Odkrywanie nowych promocji i ofert specjalnych

Aplikacja Kaufland umożliwia dostęp do aktualnych promocji i gazetek, a także ofert specjalnych. Dodatkowo, użytkownicy mogą liczyć na personalizowane kody rabatowe, dostępne tylko dla nich. Wszystko to pozwala lepiej zaplanować zakupy i zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

Zbieranie punktów lojalnościowych

Z poziomu aplikacji można mieć dostęp do programu lojalnościowego Kaufland Card. Zebrane podczas zakupów punkty można wymieniać na nagrody. Dodatkowo, uczestnicy programu mają możliwość skorzystania z korzystnych ofert od partnerów tej sieci.

Tworzenie list zakupowych

Podstawowe narzędzie do planowania swojego tygodniowego menu i wydatków na artykuły spożywcze. Co więcej, listę zakupów możesz udostępnić np. członkom rodziny.

Baza przepisów

Co ciekawe, twórcy aplikacji Kaufland postanowili pomóc użytkownikom w urozmaicaniu jadłospisów. W tym celu stworzyli bazę receptur i kulinarnych inspiracji.

Podsumowanie zakupów

Z poziomu aplikacji możesz sprawdzić, ile wydajesz na zakupy i ile pieniędzy udało ci się tym razem zaoszczędzić. To wartościowa pomoc w kontrolowaniu codziennych wydatków.

Wyszukiwarka sklepów Kaufland

Aplikacja przyda się, gdy chcesz wyszukać najbliższy sklep sieci Kaufland. Aplikacja pobierze twoje aktualne położenie i wskaże ci, która placówka znajduje się nieopodal.

Jak założyć konto w aplikacji Kaufland?

  1. Pobierz aplikację Kaufland. Jest ona dostępna w sklepach z aplikacjami – Google Play dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS. 
  2. Zainstaluj aplikację. W tym celu potwierdź zgodę na dostęp do wybranych uprawnień i rozpocznij instalację.
  3. Po zainstalowaniu na stronie głównej aplikacji możesz kliknąć “Załóż konto” lub “Zaloguj się”. Jeśli nie masz jeszcze konta w Kauflandzie, wybierz opcję “Załóż konto”.
  4. Wprowadź swoje dane i potwierdź je, a także zatwierdź adres e-mail
  5. Zaloguj się i korzystaj z aplikacji
  6. Gotowe!

Polecam też: Aplikacja Carrefour – co daje, jak założyć?