Aplikacja Carrefour – co daje, jak założyć?

Coraz więcej marketów i dyskontów ma swoje aplikacje mobilne. Carrefour postanowił, że nie zostanie w tyle i również dołączył do tego grona. Aplikacja Carrefour to różnego rodzaju korzyści. Jak ją założyć?

Masz już aplikację Mój Carrefour? Jeśli jesteś klientem tej sieci, koniecznie musisz ją pobrać. Ja nawet nie spodziewałam się, że może ona zaoferować tak wiele.

Aplikacja Carrefour – co daje?

Czy wiesz, na jakie korzyści możesz liczyć po zainstalowaniu aplikacji Mój Carrefour? Oto, co możesz zyskać.

 • Kupony rabatowe. Tylko dla użytkowników aplikacji przewidziano atrakcyjne oferty promocyjne. W ten sposób możesz dodatkowo zaoszczędzić. Kupon taki wystarczy aktywować z poziomu aplikacji jeszcze przed dokonaniem zakupów. Co ciekawe, w każdym ze sklepów mogą obowiązywać inne oferty, dlatego już na początku warto określić swój ulubiony sklep, który najczęściej się odwiedza.
 • Dostęp do paragonów. Jeśli zakupy robisz z aplikacją mobilną, masz dostęp do rachunków za zakupy nawet wtedy, gdy zgubisz fizyczny paragon. Wszystkie bowiem zapisują się w pamięci aplikacji.
 • Skaner cen. Dzięki aplikacji mobilnej bieganie po sklepie w poszukiwaniu czytnika odejdzie w niepamięć. 
 • Wygodne przeglądanie gazetek. W aplikacji Mój Carrefour stworzono specjalną zakładkę, w której znajdziesz wszystkie aktualne gazetki tej sieci.
 • Zakupy online. To moje największe zaskoczenie. Okazuje się, że Carrefour może też dowieźć twoje zakupy wprost pod twoje drzwi. Wystarczy, że złożysz stosowne zamówienie w aplikacji mobilnej.
 • Scan&Go. To nowoczesny sposób robienia zakupów. Po prostu samodzielnie skanujesz produkty przy pomocy smartfona, a następnie pakujesz je do swojej torby. Na końcu płacisz za wszystko, bez konieczności wypakowywania wszystkiego na taśmę, by po chwili znów to schować.
 • Tankowanie. W aplikacji mobilnej ujęto jeszcze jedną ciekawą funkcję – Tank&Go. Na usytuowanych w pobliżu sklepów stacjach możesz zatankować paliwo. Wówczas zapłacić możesz telefonem – bez kolejek. Wystarczy, że wybierzesz kwotę, klikniesz „Zapłać”, a następnie włożysz pistolet do baku i rozpoczniesz tankowanie samochodu. Co ważne, ta opcja jest dostępna zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców.

Aplikacja Carrefour – jak założyć?

Nie wiesz, jak zainstalować aplikację Mój Carrefour? Przygotowałam instrukcję krok po kroku, która pomoże ci pobrać program i założyć konto.

 1. Pobierz aplikację Mój Carrefour. W tym celu musisz odwiedzić App Store (jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z systemem iOS) lub Google Play (jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android). Wyszukaj i zainstaluj aplikację.
 2. Uruchom aplikację na swoim smartfonie.
 3. Załóż konto lub zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta w tej aplikacji, uzupełnij swoje dane, jak imię i nazwisko czy adres mailowy. 
 4. Uzupełnij dane. Po założeniu konta aplikacja poprosi cię o podanie dodatkowych informacji, jak numer telefonu. Dodatkowo, określ swój ulubiony sklep Carrefour.
 5. Gotowe!

Koniecznie sprawdź też nasze kompendium wiedzy o aplikacji mObywatel!