Aplikacja Biedronka – co daje i jak założyć?

Aplikacja Biedronka – masz już? Jeśli nie – biegnij po telefon i pobieraj ją prędko. Tylko tam znajdziesz ekskluzywne promocje i indywidualne oferty!

W dzisiejszych czasach wiele sklepów i supermarketów oferuje swoje własne aplikacje mobilne, które ułatwiają klientom robienie zakupów. Korzysta z nich coraz więcej konsumentów. Nie znam nikogo, kto robi zakupy w Biedronce i nadal nie ma aplikacji mobilnej tego dyskontu. Nic bowiem dziwnego, że zdobyła ona taką popularność wśród klientów tej sieci. Łowcy okazji codziennie mogą łapać nowe oferty promocyjne i z łatwością przeglądać aktualne gazetki. Co dokładnie daje ta aplikacja i jak ją założyć?

Aplikacja Biedronka – co daje?

Zastanawiasz się, czy warto pobrać aplikację Biedronki? Mam kilka argumentów, które mogą skutecznie przekonać cię, że to dobry pomysł.

Wygodny dostęp do gazetek

Jednym z najważniejszych atutów aplikacji Biedronka jest opcja przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych z poziomu własnego smartfona. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zapoznania się z informacjami o obecnych i nadchodzących akcjach promocyjnych w ulubionym dyskoncie. To istotne szczególnie dla osób, które lubią planować swoje tygodniowe menu w oparciu o aktualne promocje.

Codziennie nowa indywidualna promocja

To oczywiście nie wszystko. Aplikacja oferuje bowiem również personalizowane kody rabatowe. Mowa o tzw. Shakeomacie. Oprócz zniżki program dostarcza użytkownikowi trochę rozrywki, bowiem – aby odkryć indywidualną promocję na dany dzień – należy kilkukrotnie potrząsnąć telefonem. Ma to oczywiście też drugi aspekt, tym razem działający na korzyść dyskontu – do codziennej rutyny wielu konsumentów wkracza bowiem zaglądanie do aplikacji Biedronki. A niektóre rabaty są tak atrakcyjne, że aż żal ich nie wykorzystać. Sama wiele razy zerkałam do aplikacji, odkrywałam jakiś rabat i biegłam do sklepu po dany produkt, a kończyłam z koszykiem pełnym różnorodnego asortymentu.

Lista zakupów zawsze pod ręką

Coś dla osób, które cenią sobie wygodę – z poziomu aplikacji mobilnej masz dostęp do swojej listy zakupów. Nie ma przecież nic gorszego od pójścia na zakupy bez konkretnego planu. Z listą wydasz tylko tyle, ile naprawdę trzeba. To rozwiązanie zapobiega też marnowaniu żywności – oczywiście, pod warunkiem, że nie kupisz nic ponad zapisane w aplikacji produkty.

Skaner cen

Na koniec zostawiłam sobie wisienkę na torcie – skaner cen. Jest dostępny w jednej z zakładek aplikacji i niezwykle ułatwia życie. Któż z nas choć raz nie biegał po sklepie w poszukiwaniu czytnika kodów kreskowych? Niestety, w Biedronce nagminnie brakuje etykiet cenowych, a klienci dodatkowo utrudniają jeszcze sobie nawzajem życie, przekładając asortyment z miejsca na miejsce. W takich sytuacjach skaner cen w aplikacji oszczędza wysiłku i zapobiega irytacji. Osobiście – nie mam pojęcia, jak mogłam bez niego dotąd żyć.

Aplikacja Biedronka – jak zainstalować?

Chcesz pobrać aplikację Biedronki, jednak nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? To nic trudnego! Poniżej znajdziesz instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi cię przez cały ten proces.

  1. Otwórz sklep z aplikacjami na swoim urządzeniu mobilnym. W zależności od systemu operacyjnego, na którym działa twoje urządzenie, może to być Google Play dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS.
  2. W odpowiednim sklepie wyszukaj aplikację Biedronka. Wybierz tę, której deweloperem jest Jeronimo Martins Polska S.A.
  3. Kliknij przycisk “Zainstaluj” lub odpowiednią ikonę, aby rozpocząć proces instalacji.
  4. Zapoznaj się z wymaganiami systemowymi i kliknij przycisk “Akceptuj”. Następnie poczekaj, aż aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na twoim urządzeniu.
  5. Teraz możesz uruchomić aplikację na swoim urządzeniu. Masz możliwość utworzenia nowego konta lub zalogowania się do już istniejącego. 
  6. Gotowe!

A jeśli bywasz też w Lidlu, koniecznie sprawdź, czy warto zainstalować aplikację tego dyskontu!