Spadłem z krzesła jak to zobaczyłem… ILE?!

Jeśli planujesz aktualnie zakup nowego laptopa, nie zwlekaj, bo będziesz żałował do końca roku.

Maj to miesiąc, który na pewno zostanie na długo w naszej pamięci, a przede wszystkim tych, którzy planują zakup nowego laptopa. Największe sklepy w Polsce przygotowały okazje, dzięki którym zakup nowych Chromebooków od Acera nigdy wcześniej nie był bardziej opłacalny. Oferty nie dotyczą tylko obniżonych cen, ponieważ przy okazji jest szansa na zgarnięcie dodatkowych upominków, takich jak karty paliwowe na stacje BP o wartości 500 zł, cashback 500 zł na konto czy bony podarunkowe.

Laptop za grosze

Acer Chromebook 315 to najpopularniejszy model wśród tej klasy urządzeń w Polsce. Jest on wyposażony w 8 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Celeron N4500. Ekran komputera to matowa matryca IPS, która wyświetla obraz w jakości Full HD (1920 x 1080). Jego rozmiar to 15,6 cala.

Jak przystało na Chromebooka, działa on w oparciu o system Chrome OS, który zapewnia szybki rozruch, łatwość obsługi oraz bardzo długi czas pracy na baterii. Producent deklaruje możliwość korzystania nawet do 10 godzin, bez konieczności ładowania.

Promocja na laptopa Acer Chromebook 315

Teraz odpowiedź na najważniejsze pytanie. Ile to kosztuje? Acer Chromebook 315 możesz aktualnie kupić w takich sklepach jak x-kom czy Komputronik w cenie 999 zł.

Karty podarunkowe

Masz możliwość otrzymania karty podarunkowej o wartkości 500 zł. W jaki sposób możesz ją zdobyć? Jeśli to 31 maja kupisz w sieci sklepów RTV Euro AGD laptopa Acer Chromebook Plus 515 otrzymasz kartę podarunkową o wartości 500 zł, do wykorzystania na dowolne zakupy. Zostanie ona wydana do ręki podczas zakupów stacjonarnych, lub wysłana w formie cyfrowej, jeśli zdecydujesz się dokonać zakupu online.

500 zł na paliwo!

Pojawiła się także promocja dla zmotoryzowanych. Jeśli dużo podróżujesz, możesz otrzymać kartę paliwową BP o wartości 500 zł. Wystarczy, że do 31 maja kupisz objęty promocją Acer Chromebook Plus i w ciągu 14 dni od transakcji wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Na wskazany podczas rejestracji adres otrzymasz wspomnianą wcześniej kartę, z której możesz korzystać na ponad 550 stacjach w całej Polsce.

Wielki Cashback

Kupując Acer Chromebook Plus 515 otrzymujesz cashback 500 zł

To jeszcze nie wszystko. W sieci sklepów X-KOM możesz skorzystać z cashbacku w wysokości 500 zł po zakupie Acer Chromebook Plus 515 oraz Acer Chromebook Plus 514. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Kup wybrany Chromebook Acer objęty promocją i zaznacz opcję faktury zakupowej
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy w przeciągu 14 dni od zakupu
  • Do 7 dni od zakończenia promocji wyślemy e-mail z potwierdzeniem zniżki
  • Potwierdź otrzymaną zniżkę w ciągu 7 dni, przelew otrzymasz do 21 czerwca

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.