The Flash – czy jest scena po napisach? [BEZ SPOILERÓW]

Zastanawiasz się, czy w filmie The Flash jest scena po napisach? Ja już wiem, i chętnie się z tobą tym podzielę.

Najnowszy superbohaterski film ze stajni DC, The Flash, debiutuje już dzisiaj, 16 czerwca. Główny bohater, w którego rolę wciela się Ezra Miller, rusza w podróż do przeszłości, chcąc uratować swoją matkę, która została zamordowana. Niestety podczas tej próby dochodzi do problemów i oś czasu się rozszczepia, przez co Barry Allen (The Flash), zostaje uwięziony w alternatywnym świecie. Doprowadza to do nie lada problemów i niezwykłych spotkań. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że na swojej drodze stanie dwóch Batmanów (w tych rolach Michael Keaton i Ben Affleck) oraz nietypowy Superman.

Wiele osób czeka na film z kilku powodów. Jednym są kontrowersje związane z odtwórcą głównej roli, czyli Ezra Millerem. Tego typu sprawy zawsze przyciągają do kin tłumy bez względu na to, w jakim filmie gra dany aktor. Bardziej właściwe moim zdaniem zainteresowanie objawia się jednak tematyką i klimatem obrazu. Po zwiastunach mogliśmy zobaczyć, że będziemy mieć do czynienia z mroczną, pełną zagadek i niedopowiedzeń historią. Krytycy być może nie są zachwyceni nowym dziełem ze świata DC, ponieważ w serwisie Rotten Tomatoes film zyskał ocenę na poziomie 67 %, jednak widzom nowe dzieło w reżyserii Andy’ego Muschietti zdecydowanie bardziej przypadło do gustu. W tym przypadku ocena wynosi 87 %.

The Flash – czy jest scena po napisach?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zostać w kinie do zakończenia wyświetlania napisów końcówych. Zdecydowanie tak. Na końcu filmu zawarta jest scena po napisach i warto poświęcić te kilka minut, żeby się z nią zapoznać. A co zawiera? To musicie zobaczyć sami. Ja nie będę psuł wam zabawy.